Hakkımızda

          Genç ve dinamik bir kadroyla 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız Animasyon, Organizasyon, Süsleme ve Reklamcılık alanlarında   hizmet vermektedir. Kayseri Organizasyon geçen süre içerisinde malzeme ve personel uyumuna önem vermiş, önemli referanslara sahip   işlerin altından başarıyla çıkmıştır.

          Firmamız evinizde yapılan 5 kişilik doğum günü partisinden, 5000 kişilik şenliklere, küçük-büyük demeden aynı önem verilerek "bizim için işin küçüğü büyüğü olmaz..." çalışmamız, yaptığımız işi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız, bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir.

          Papatya Organizasyon teknolojiye önem verir ve bunu çalışma ortamına yansıtır. İletişim konusunda tarafımıza isterseniz Sms'le, Mail'e yada telefon görüşmesiyle ulaşın tüm kayıtlar saklanır ve ana bilgisayarımızdan hangi tarihte hangi konuda görüşülmüş olduğu ihtiyaç duyulması halinde en kısa sürede bulunur.

          Firmamıza internet kanalıyla ulaşan müşterilerimiz için kısa bir bilgilendirme yapalım; Papatya Organizasyon, Kayseri merkezde faal ve hizmet üretmek için tüm yeterlilikleri bulunan kurumsal bir işletmedir. Web'de ev telefonlarını iş telefonu gibi gösteren adres olarak evlerini gösteren birçok sanal şirket olduğunu tarafınıza hatırlatır değerlendirmelerinizde dikkat etmenizi temenni ederiz...
 

PAPATYA ORGANİZASYON KALİTE POLİTİKASI

PAPATYA ORGANİZASYON FARKLARI


7/24 ULAŞILABİLİRLİK

          Papatya Organizasyon ulaşılabilir olmak için internet, telefon, faks, cep telefonu, msn, mail ve sms gibi iletişim yollarından hepsini profesyonelce ve bir arada kullanır ve bu iletişim kanalları tarafımıza 7/24 ulaşabilmenizi sağlar. Biz biliyoruz ki doğum günü organize eden müşterimizin bazıları o gece uykusuz kalır ya şu olursa ya bu olursa seklinde sorular içinde stresten boğulurlar Papatya Organizasyon'la rahatça 7/24 iletişime geçebilirler ve almış oldukları hizmetle ilgili olsun olmasın yardım alabilirler, streslerini azaltabilirsek ne mutlu bizlere...

%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

          Papatya Organizasyon %100 memnuniyet garantisiyle müşterilerine hizmet sağlar. Organizasyon sektöründe böyle bir sistemin mümkün olması zor gibi görünse de Papatya Organizasyon birçok hizmeti kendi ekibi ve ekipmanıyla sağlar hal böyle olunca da bu garanti tarafımızdan sağlanır.