PİKNİK ORGANİZASYONU

Papatya organizasyon olarak Sivil toplum kuruluşları, dernekler, şirketler, firmalar, eğitim kurumları gibi kalabalık topluluklar yılda en az bir dafa bir araya gelip güzel vakit geçirecekleri piknik organizasyonuna gereksinim duyarlar. Papatya organizasyon  olarak  sıfır sorun iddiasıyla piknik organizasyonu hizmeti veriyoruz. Piknik organizasyonları için başlıca hizmetlerimizi ise  şöyle sıralayabiliriz:

 • Piknik eğlenceleri:
 • Piknik organizasyonları için animasyon ve gösteri hizmetleri,palyaço ve kostümlü animasyon ekipleri, sihirbaz ve jonglör gösterileri, show grupları,kukla gösterileri, Nasrettin Hoca eğlencesi, Karagöz Hacivat ve çeşitli tiyatro gösterileri.
 • Piknik süslemeleri: Piknik alanlarının bayraklar, balonlar ve konsept materyaller ile süslenmesi.
 • Sandalya ve masa temini: Piknik organizasyonları için çeşitli şekillerde ve ölçülerde masa sandalyeler.
 • Catering hizmeti: Piknik organizasyonları için çeşitli yemek menüleri. Yemeklerin pişirilmesi ve servisi, hijyenik koşullarda piknik alanında yapılmaktadır
 • Karnaval yiyecekler: Pamuk şekeri arabası, patlamış mısır arabası, osmanlı macunu, popcorn makinası, osmanlı şerbetçisi, gözlemeci, maraş dondurmacısı. Arabaların başında kostümlü bir eleman bulunur ve davetlilere ücretsiz dağıtım yaparlar.
 • Şişme oyun parkları: Şişme oyun ekipmanları piknik alanlarında uygun yerlere kurulur ve aktivite boyunca oyun parkının başında, oyun parkının güvenliği ve idaresinden sorumlu bir eleman bulunur. Başlıca şişme oyun ekipmanlarımız ise şunlardır: Canlı langırt, şişme zıpzıp, top havuzu, şut becerisi, rodeo, sumo güreşi, tırmanma piramidi.
 • Şirket pikniği organizasyonları: Şirket çalışanları, yöneticileri ve şirket mensuplarının aileleri için yılın belirli dönemlerinde motivasyon, kaynaşma ve eğlence amaçlı düzenlenen piknik organizasyonlarıdır. İzgün olarak, şirket pikniği etkinliklerinizin daha eğlenceli, kusursuz olması için organizasyon, süsleme, eğlence, gösteri ve catering hizmetleri veriyoruz.
 • Dernek pikniği organizasyonları: Dernek üyeleri ve aileleri için kaynaşma ve tanışma amaçlı düzenlenen piknik organizasyonlarıdır. İzgün ailesi dernek pikniği etkinlikleri için sizlere profesyonel organizasyon, süsleme, eğlence, gösteri ve catering-yemek hizmeti sunar.
 • Okul pikniği organizasyonları: Bahar aylarının gelmesi eğitim yılı sürecinin sonlarına yaklaşıldığının habercisidir. Öğrencilerin yaz tatili öncesi bir araya geleceği, eğlenerek aileleri ve arkadaşları ile hoş vakit geçirecekleri etkinliklerdir okul pikniği organizasyonları. Papatya  organizasyon   ailesi, okul pikniği organizasyonları için doyasıya eğlence, animasyon, gösteri, süsleme ve catering hizmetleri sunar.
 • Çeşitli kurum, kuruluş ve topluluklar için piknik organizasyonları:Papatya organizasyon   olarak tüm piknik organizasyonları için eğlence, gösteri, animasyon, süsleme, catering ve organizasyon hizmetleri sunmaktayız.

PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU
PİKNİK ORGANİZASYONU