PART STORE

ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

 

Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Günler kişiler için farklılık gösterse de her yüzdeki gülümseme aynı şeyi yansıtmalı; mutluluk! İlham Medya & Organizasyon, sizlere bu özel günler için doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. 

Bizler bu işi tamamen sizlere özel yapıyoruz. Belirli standartlarda gerçekleşen, klişe doğum günü konseptini hiç sevmeyiz...O nedenle herşey kişiye özel yapılmalı.

Şimdi büyük bir parti zamanı!

Ama nasıl olacak bu işler bunun ortam süslemeleri, pasta seçmeleri, hangi kostüm karakter olmalı, bu partide çocuğum için hangisi daha eğlenceli olur, acaba temalı bir doğum günü partisi mi olmalı, maliyeti ne olur gibi bir sürü soru...

İşte burada devreye girecek, işini profesyonel olarak yapabilecek bir organizasyon şirketine ihtiyacınız var. Vaatlerle dolu olmayan, işini severek yapan, özen gösteren, çocuğunuzu en az sizin kadar benimseyerek, ne istediğini bilerek hareket eden bir organizasyon şirketi!

Mümkün mü? Kayseri'de hemde...

Bizce mümkün.

    Çocuk doğum günü organizasyonu için animasyon hizmetleri:

Çocuk doğum günü partileri için palyaço ve kostümlü karakterler, Kostümlü animatörlerimiz tarafından yarışmalar, oyunlar, danslar, yüz boyaması ve sosis balon showdan oluşan animasyon hizmeti. Çocuğunuzun doğum günü için isterseniz bay, isterseniz bayan animatör, isterseniz de hem bay hem de bayan animatör tercih edebilirsiniz. Sihirbaz abimizi de çocuğunuzun bu en mutlu gününde davet edebilirsiniz.

Kayseri'de sürpriz bir doğum günü partisi için bizimle iletişime geçin!
0 532 787 98 04 - 0 352 222 29 92